FİRMA HAKKINDA

Türk turizminin gözbebeği Antalya ilinin cennet köşesi Alanya'da faaliyet gösteren Sütçü İmam Dondurma ilk olarak 2000 yılında iskelede bulunan 50 m2'lik alanda hizmet vermeye başladı. Sütçü İmam Dondurma bitmek tükenmek bilmeyen çalışma azmiyle 2002 yılında çarşı şubesiyle hizmete girdi. Sütçü İmam Dondurma 2008 yılında üretim tesisleri olan Cumhuriyet mah. Sanayi sitesi İsmail Ogan cad. No:28 / A Alanya'da 3000 m2 alanda üretimini sürdürmektedir.

Üretim tesisimizle saatte 3 ton üretim kapasitesine ulaşmış bulunmaktayız. Ürettiğimiz ürünlerin tümü Alanya'daki fabrikamızda Türk Gıda Kodeksine, HACCP Gıda Güvenliği Sistemi ve ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemlerine uygun olarak hijyenik şartlarla üretilmekte ve 3 tane değişik boyutlarda frigorafik araçlarla dağıtımlarımız yapılmaktadır.

Sütçü İmam Dondurma'da 72 saatlik dayanıklılık sağlayan, K. Maraş dondurmasının yanı sıra 50 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay renk ve aroma kullanmadan naturel olarak üretiyor. Ayrıca tesislerimizde lakdoslu dondurma, diyet dondurma yapılarak ürün yelpazemizi en geniş hale getirmek için çalışmalarımız sürmektedir.

Turizm cenneti Alanya'dan tüm dünyaya açılan lezzet şölenine sizde katılın.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam